Informace


101024040

Aktuality

Arrow získal ocenění Microsoftu "Indirect Provider Partner of the Year"

Arrow byl oceněn společností Microsoft zejména za to, že prostřednictvím CSP platforem ArrowSphere a MyCloudPortal pomáhá partnerům s využíváním cloudových příležitostí a prodejem cloudových služeb Microsoftu.

21. června 2019 Více...

Arrow bude v České republice distribuovat řešení Pure Storage

Tisková zpráva

19. června 2019 Více...

Check Point představil bezpečnostní brány 16000 a 26000

Integrace produktových řad 16000 a 26000 Security Gateways se softwarem R80.30, technologií SandBlast a produktem Maestro Hyperscale Orchestrator přináší zákazníkům ochranu proti hrozbám páté generace s výkonem v řádu terabitů za vteřinu.

18. června 2019 Více...

Cloud App Security: pokročilá ochrana nejen pro Office 365

Cloud App Security společnosti Trend Micro zajišťuje díky strojovému učení, detekci zneužití dokumentů a behaviorálním analýzám skvělou ochranu před hrozbami pro Office 365, Gmail a cloudové služby pro sdílení souborů.

18. června 2019 Více...

Arrow doplňuje do cloudové platformy ArrowSphere nové funkce a nástroje

V rámci komplexní platformy ArrowSphere mohou poskytovatelé manažovaných služeb (MSP) a prodejci s přidanou hodnotou (VAR) nabízet, objednávat, spravovat, analyzovat a fakturovat široké spektrum cloudových řešení. Platforma ArrowSphere tak efektivně propojuje prodejce cloudových řešení s distribučními partnery a koncovými zákazníky.

17. června 2019 Více...

RSA poskytuje snadnou a bezproblémovou autentizaci Windows online i offline

RSA MFA Agent for Microsoft Windows řeší bezpečné přihlášení online i offline na zařízeních s Windows kdykoliv a kdekoliv.

15. června 2019 Více...

Úprava cen nových licencí Nessus Professional a změny politik obnovení (renewals)

Společnost Tenable aktuálně mírně zvyšuje ceny řešení Nessus Professional a upravuje podmínky obnovení licencí, kde mimo jiné uvádí zvýhodněné dvouleté a tříleté cenové modely pro Nessus Professional Renewal.

15. června 2019 Více...

Digitální transformace ‒ je představitelná bez cloudu?

TJ Kilgore, Cloud Solution Architect ve společnosti Arrow, se zamýšlí nad právě probíhající digitální transformací podniků a nejvýznamnějšími procesy, které s digitální transformací souvisejí. Z jeho článku publikovaného v magazínu Arrow Channel Advisor vybíráme to nejpodstatnější.

26. května 2019 Více...

Co nabídne spojení F5 Networks a NGINX?

O akvizici NGINX společností F5 Networks jsme vás informovali již dříve. Nyní vám přinášíme několik doplňujících informací, které ozřejmují důvody této akvizice, a také základní přehled o open source řešeních NGINX.

26. května 2019 Více...

Thales payShield 10K zvyšuje výkon, vylepšuje efektivitu provozu a nabízí vyšší úroveň ochrany

Nový platební hardwarový bezpečnostní modul (HSM) payShield 10K umožní zákazníkům snadno a bezpečně nasazovat inovativní platební technologie.

26. května 2019 Více...