Informace


101023850

Aktuality

Proč upgradovat z Check Point R77 na R80 právě nyní?

Ukončení platnosti verze R77 je plánováno na říjen 2019, takže právě nyní je nejlepší čas pro upgrade.

15. dubna 2019 Více...

Veritas oznámil akvizici APTARE

APTARE je vedoucí společnost v oblasti analytických řešení pro lokální i cloudová prostředí, zaměřuje se na identifikaci nechráněných dat, přetížených úložných zdrojů a dalších rizik.

27. března 2019 Více...

Arrow a internet věcí: praktická ukázka

Seznamte se s experimentem našich kolegů z Arrow v Belgii a Lucembursku, kteří s využitím cloudových technologií Microsoftu, prostředí Splunk, teplotního senzoru a několika dalších pomůcek názorně demonstrovali možnosti uplatnění strategie Arrow pro internet věcí „From Sensor to Sunset“.

25. března 2019 Více...

Check Point představil nový partnerský program, který zrychlí prodeje a odmění partnery za budování vztahu se zákazníky

Nový partnerský program Check PointS inovativním způsobem odměňuje partnery za aktivity související s prohlubováním vztahů se zákazníky.

25. března 2019 Více...

Společnost F5 Networks oznámila akvizici NGINX

NGINX je open source lídrem v oblasti doručování aplikací. Společná řešení F5 a NGINX umožní poskytovat zákazníkům aplikační služby v jakýchkoli prostředích.

24. března 2019 Více...

Nástup řešení s umělou inteligencí

Umělá inteligence (AI) je termín, který známe již mnoho let. Dnes se začíná stále častěji prosazovat jako součást IT řešení v řadě odvětví a stává se realitou nabízející zvýšení konkurenční výhody a podnikatelské hodnoty.

23. března 2019 Více...

Řešení Tenable.io pro správu zranitelností v cloudu získalo v rámci 2019 SC Awards ocenění Best Vulnerability Management Solution

Ocenění získal také Renaud Deraison, spoluzakladatel a CTO společnosti Tenable, který byl jmenován vizionářem posledních 30 let. Řešení Nessus pak získalo ocenění jako jeden z nejdůležitějších produktů za posledních 30 let.

23. března 2019 Více...

Check Point zveřejnil druhou část bezpečnostní zprávy 2019 Security Report

Kryptominery zasáhly 10x více organizací než ransomware, ale většina o tom ani neví

21. března 2019 Více...

Martin Raška a Jan Kurdík excelovali na konferenci CPX 360

Rozhovor s Martinem Raškou, který na konferenci Check Point CPX 360 spolu s Janem Kurdíkem zvítězili v soutěži Cyber Range (hacking challenge), kde v týmu Defenders bránili fiktivní infrastrukturu na firewallu Check Point. V článku najdete rovněž odkazy na záznamy hlavních prezentací.

21. března 2019 Více...

Oracle Java: Jak je to s placenými licencemi?

V souvislostí s dřívějším oznámením společnosti Oracle, že v roce 2019 budou zpoplatněny nové verze produktu Oracle Java, se objevuje řada otázek ze strany uživatelů Javy. V článku vám přinášíme praktické informace, kterých verzí a patchů se zpoplatnění týká a jak kalkulovat cenu licencí.

20. března 2019 Více...