Informace


101023570

Aktuality

Tři metody migrace aplikací do cloudu

Jestliže si nejste zcela jisti, jak nejlépe migrovat aplikace do cloudu, nejste sami. Cloud nabývá každým dnem na důležitosti, a proto bychom vám rádi představili tři hlavní metody migrace aplikací do cloudu a uvedli jejich hlavní výhody a nevýhody.

10. prosince 2018 Více...

Představujeme bezpečnostní řešení Thales eSecurity

Thales eSecurity je lídr v oblasti řešení a služeb pro pokročilou datovou bezpečnost a zajišťuje důvěrnost informací při jejich vytváření, sdílení nebo uchovávání.

9. prosince 2018 Více...

Nová řešení NetApp pro podporu cloudových infrastruktur

NetApp oznámil nová řešení podporující práci s daty pro aplikace provozované napříč hybridními cloudy a vícecloudovými prostředími, včetně NetApp Cloud Insights, Azure NetApp Files, Cloud Volumes Service, Cloud Volumes ONTAP, NetApp HCI, SaaS Backup for Microsoft Office 365 a NetApp Data Availability Services.

20. listopadu 2018 Více...

Pronájem Microsoft Office 365: bezpečná práce odkudkoliv s předvídatelnými náklady bez počátečních investic

Ve třetí části seriálu věnovaného cloudovým řešením Microsoftu se budeme podrobněji věnovat výhodám pronájmu cloudové sady podnikových aplikací MS Office 365.

19. listopadu 2018 Více...

Trend Micro Apex One mění způsob ochrany koncových bodů

Společnost Trend Micro uvedla řešení Apex One, které přináší široké možnosti v jediném agentu nasazeném v modelu SaaS nebo on-premise. Apex One vylepšuje automatickou detekci a odezvu a nabízí užitečné analytické nástroje, které pomáhají zvýšit bezpečnost infrastruktury zákazníků. Zároveň poskytuje prodejním partnerům nové obchodní příležitosti.

18. listopadu 2018 Více...

Cloud Oracle poskytuje zákazníkům komplexní zabezpečení

Nové cloudové služby pomáhají zabezpečit data a bojovat proti sofistikovaným útokům. Nabízejí několik vrstev ochrany a pokrývají celý cloud Oracle. K nově uvedeným řešením patří Web Application Firewall (WAF), ochrana před útoky DDoS, Cloud Access Security Broker (CASB) a Key Management Service (KMS).

15. listopadu 2018 Více...

Veritas NetBackup Appliance: snadné a efektivní zálohování, ukládání a deduplikace

NetBackup Appliance integruje více komponent do jediného zařízení, zjednodušuje správu, provoz a podporu – a šetří tak peníze a důležité IT zdroje. Úzká integrace se softwarem NetBackup vám poskytne způsob, jak snížit náklady a komplexnost IT v celé organizaci.

15. listopadu 2018 Více...

Splunk for Industrial IoT: využijte data z internetu věcí

Splunk uvedl na trh první řešení, které pomáhá podnikům snižovat náklady a zvyšovat výkon díky zpracování dat ze zařízení připojených do internetu věcí.

14. listopadu 2018 Více...

Check Point odhalil zranitelnost v platformě populárních dronů DJI

Tisková zpráva

9. listopadu 2018 Více...

Pořízení nové IT infrastruktury: zvolíte tradiční nebo cloudové řešení?

Ve druhé části seriálu věnovaného cloudovým řešením Microsoftu se budeme podrobněji věnovat srovnání lokální a cloudové infrastruktury, a to zejména z hlediska celkových nákladů na pořízení nové IT infrastruktury a její provoz v průběhu následujících 5 let.

22. října 2018 Více...