Informace


101023440

Aktuality

Veritas SaaS Backup: zálohujte snadno a efektivně Office 365, G-Suite nebo Salesforce

Veritas SaaS Backup je cloud-to-cloud zálohovací řešení se zabezpečenou a automatizovanou ochranou dat SaaS úloh.

18. října 2018 Více...

Check Point varuje před rostoucím počtem útoků bankovních trojanů

Nejnovější Celosvětový index dopadu hrozeb

27. září 2018 Více...

Veritas uvedl NetBackup 8.1.2

Nová edice produktu NetBackup vylepšuje způsob zálohování a obnovy dat lokálně i v cloudu a obsahuje nové funkce pro zálohování VMware a dalších virtualizovaných prostředí. V článku nadete rovněž stručné aktuality k ukončení Basic Supportu a k NetBackup Platform Big Data Workload Edition.

18. září 2018 Více...

Martin Raška získal certifikaci Check Point Security Master

Martin pracuje v Arrow jako bezpečnostní specialista a certifikovaný instruktor pro řešení Check Point. Jelikož v srpnu získal významnou certifikaci Check Pointu, položili jsme mu u této příležitosti několik otázek.

18. září 2018 Více...

Využití řešení Splunk v oblasti podnikových analytik

Jak mohou podniky využít svá strojová data pro získání cenných informací v reálném čase? Řešení Splunk jim umožní získat nové pohledy na podnikové činnosti díky kombinaci strojových dat a strukturovaných datových zdrojů, analyzovat strojová data pro identifikaci charakteristických vzorů a trendů pro lepší rozhodování nebo vhodně doplnit stávající BI nástroje a další technologie pro oblast big data.

16. září 2018 Více...

Gemalto zvyšuje cloudovou bezpečnost díky škálovatelnému řešení pro správu virtuálních klíčů

Společnost Gemalto oznámila uvedení řešení pro správu klíčů příští generace, SafeNet Virtual KeySecure, které zjednoduší a posílí správu cloudové bezpečnosti. Zákazníci tak mohou rozšířit své politiky pro ochranu dat do privátních a veřejných cloudů a centralizovat operace šifrování a správy klíčů napříč více cloudovými prostředími.

15. září 2018 Více...

Bezpečná migrace do cloudu v 5 krocích

Seznamte se s naším doporučením, jak zajistit, aby přechod na cloudovou IT infrastrukturu vašeho zákazníka splnil požadované cíle bez zbytečných rizik.

14. září 2018 Více...

SandBlast Mobile 3.0: první řešení s technologií prevence hrozeb pro podniková mobilní zařízení

Další vylepšení špičkového mobilního bezpečnostního řešení přináší unikátní technologie, které chrání před malwarem, botnety a phishingovými útoky napříč všemi mobilními aplikacemi.

14. září 2018 Více...

Partnerský program Oracle Win/Win pro FY19

Oracle Win/Win je nový partnerský program odměn určený partnerům Oracle EMEA, kteří se věnují zejména technologické a cloudové infrastruktuře. Byl navržen tak, aby motivoval partnery v novém fiskálním roce společnosti Oracle pracovat se zákazníky na jejich cestě k digitální transformaci s využitím inovativních řešení a technologií Oracle pro cloud a datová centra.

13. září 2018 Více...

Check Point zveřejnil zprávu „Cyber Attack Trends: 2018 Mid-Year Report“

Tisková zpráva

29. srpna 2018 Více...