Informace

Vytisknout článek

Veritas uvedl NetBackup 8.1.2


Nová edice produktu NetBackup vylepšuje způsob zálohování a obnovy dat lokálně i v cloudu a obsahuje nové funkce pro zálohování VMware a dalších virtualizovaných prostředí. V článku nadete rovněž stručné aktuality k ukončení Basic Supportu a k NetBackup Platform Big Data Workload Edition.
NetBackup 8.1.2 přichází s radikálně vylepšeným uživatelským rozhraním zjednodušujícím způsob práce v moderních prostředích. Zákazníkům poskytuje nejlepší technologii ochrany dat ve své třídě. Díky intuitivnímu rozhraní, které umožňuje autorizovaným zaměstnancům snadno chránit a monitorovat jejich vlastní data lokálně nebo ve vícecloudových prostředích, zjednodušuje Veritas NetBackup každodenní operace a posiluje roli zaměstnanců v důležité oblasti správy dat v jejich oddělení.

Díky novému, modernizovanému rozhraní produktu Veritas NetBackup 8.1.2 budou moci všichni autorizovaní uživatelé včetně administrátorů bezpečně využívat řešení pro zálohování a zotavení podnikových dat pouhými několika kliknutími na svých mobilních zařízeních, čímž ušetří drahocenný čas. Prostřednictvím integrace s webovou službou "Veritas Smart Meter" mohou uživatelé snadno identifikovat jakékoli problémy, prohlédnout si zprávy o využití kapacit a podniknout příslušné akce pro bezproblémový provoz svých zálohovacích prostředí.

Užší integrace s VMware a prostředími příští generace

Nový Veritas NetBackup 8.1.2 sjednocuje ochranu dat pro vícecloudová, virtuální, fyzická, a "next-generation" prostředí s možností škálování v řádu petabajtů a správou z jediné konzoly. NetBackup je navržen pro ochranu tradičních IT prostředí stejně jako analytických big data platforem, Open Source databází a hyperkonvergované infrastruktury; je vybaven všemi potřebnými funkcemi pro zvládnutí jakýchkoli úloh moderních datových center.

Veritas NetBackup 8.1.2 nabízí také funkcionalitu a zálohování podnikové třídy pro zákazníky s VMware, stejně jako integraci s dalšími moderními prostředími. Toho je dosaženo okamžitým přístupem do jejich systémů prostřednictvím nového rozhraní a možnosti obnovení souboru bez agenta. NetBackup podporuje Hadoop, Nutanix, MySQL, PostgreSQL, MariaDB, SQLite, HBase a MongoDB.
.......Stručné aktuality

NetBackup Platform Big Data Workload Edition

Nová edice kapacitních licencí NetBackupu umožnuje zálohovat velké objemy dat za zvýhodněnou cenu. Obsahově je téměř totožná s NetBackup Platform Complete Edition, tzn. obsahuje skoro všechny NetBackup licence; jediné, co ji chybí, jsou agenti pro aplikace a databáze. Big Data Workload Edici je však možné kombinovat s Complete Edicí. Cena za 1TB je v korporátním ceníku stanovena na 2799 EUR.

Ukončení Basic Supportu

Od aktuálního ceníku, který platí od 6.8.2018, přestal Veritas nabízet Basic Support I Renewal. Nově jsou k dispozici už pouze Essential Supporty a Renewaly.

Integrovaná záloha podnikového cloudu díky řešení Veritas CloudPoint 2.1

Díky novým možnostem automatizace a integraci ochrany dat poskytované řešením Veritas CloudPoint 2.1 je nyní pro organizace snadnější a rychlejší než kdykoli dříve spravovat rozsáhlá a komplexní prostředí s úložnými systémy rozprostřenými napříč více cloudy i v lokálních datových centrech.

Datasheety ke stažení k produktu Veritas NetBackup 8.1.2:

NetBackup 8.1.2 – Unified data protection for the Cloud-ready enterprise
NetBackup 8.1.2 – Top reasons to upgrade


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Veritas.


Náš tip: Podívejte se na video s představením nového webového uživtelského rozhraní pro NetBackup:


Jiří Bednář, 18. září 2018