Informace

Vytisknout článek

Veritas NetBackup Appliance: snadné a efektivní zálohování, ukládání a deduplikace


NetBackup Appliance integruje více komponent do jediného zařízení, zjednodušuje správu, provoz a podporu – a šetří tak peníze a důležité IT zdroje. Úzká integrace se softwarem NetBackup vám poskytne způsob, jak snížit náklady a komplexnost IT v celé organizaci.

V jednom z minulých článků jsme vám představili zálohovací software podnikové třídy Veritas NetBackup, který v této kategorii představuje špičkové řešení zařazené Gartnerem do Magického kvadrantu lídrů a celosvětově využívané řadou předních globálních společností. Nyní přichází Veritas s řešeními, která jsou postavena na kvalitách tohoto softwaru, ale nabízí navíc dokonalé propojení s potřebným hardwarem. Takto integrovaná řešení mají naprosto ideální parametry z hlediska výkonu, efektivity, správy či zabezpečení pro zálohování eneterprise prostředí.

Zjednodušte správu podnikových dat díky agilním, škálovatelným a integrovaným systémům NetBackup Appliance

Veritas nabízí rodinu zařízení pro ochranu dat, která zajišťují dostupnost dat a snižují náklady a komplexnost, přičemž současně zvyšují operační efektivitu. Systémy Veritas NetBackup Appliance umožňují efektivní ochranu dat s optimalizací úložného prosotru a dlouhodobé přínosy pro podniková datová centra, vzdálené kanceláče a virtuální prostředí. Tato řešení podnikové třídy jsou založena na síle softwaru Veritas NetBackup a nabízejí jak agilitu potřebnou pro rychlé reakce na dynamicky se měnící podniková prostředí, tak nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Proč využít Veritas NetBackup Appliance:
  • Vyšší operační efektivita: rychlejší nasazování, snížení rizik díky minimalizaci plánovaných i neplánovaných odstávek, zvýšení efektivity práce, zvýšení úrovně služeb.
  • Nižší náklady díky konsolidaci: nižší kapitálové náklady díky kombinaci více produktů do jediného zařízení, nižší operativní náklady díky menšímu počtu spravovaných produktů, snížení požadavků na prostor, chlazení a napájení v datových centrech.
  • Flexibilní výkon a škálovatelnost: optimalizace výkonu díky úzké integraci hardwaru se softwarem, vyšší síťová propustnost a nižší nároky na kapacity díky deduplikaci na více úrovních, snadné přidávání kapacit do prostředí podle aktuálních požadavků a tempa růstu.
  • Snadnější správa, provoz a podpora: zjednodušená instalace, integrace a administrace, automatické patche a upgrady, snížení požadavků na podporu.
Pro více informací se seznamte s brožurou Veritas Appliances nebo si stáhněte datasheety Veritas NetBackup 5340, NetBackup 5240 a NetBackup Virtual Appliances.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Veritas


Jiří Bednář, 21. listopadu 2018