Informace

Vytisknout článek

SandBlast Mobile 3.0: první řešení s technologií prevence hrozeb pro podniková mobilní zařízení


Další vylepšení špičkového mobilního bezpečnostního řešení přináší unikátní technologie, které chrání před malwarem, botnety a phishingovými útoky napříč všemi mobilními aplikacemi.

Check Point představil nové funkce a vylepšení pro špičkové mobilní bezpečnostní řešení SandBlast Mobile. SandBlast Mobile 3.0 je jediným řešením ve své třídě, které nabízí technologie prevence mobilních hrozeb pro organizace, což umožňuje zaměstnancům bezpečně pracovat pomocí mobilních zařízení.

SandBlast Mobile 3.0 určuje nový standard pro mobilní zabezpečení a přináší prevenci hrozeb do mobilních zařízení. Mezi novinky patří například:
  • Ochrana před phishingovými útoky napříč všemi aplikacemi
  • Ochrana před vstupem na škodlivé stránky, kde hrozí infikování zařízení
  • Blokování odesílání citlivých dat botnetům infikovanými zařízeními
  • Zákaz přístupu infikovaných zařízení k podnikovým aplikacím a datům
  • Zmírnění hrozeb i bez zásahu uživatele a mobilních platforem pro správu
SandBlast Mobile je nejkomplexnější ochrana proti hrozbám, která chrání i před pokročilými kyberútoky. Jeho technologie se vypořádá s hrozbami pro operační systém, aplikace a síť a dosahuje nejvyšší úspěšnosti zachycení hrozeb na trhu, aniž by to mělo vliv na výkon nebo uživatelské zkušenosti.

V nezávislém testu Miercom Mobile Threat Defense Industry Assessment dosáhl SandBlast Mobile nejvyšší úspěšnosti zachycení hrozeb ze všech testovaných řešení. Navíc Check Point sleduje, jak se vyvíjí útoky na mobilní zařízení, a už to není jen známý malware nebo síťové a OS slabiny, ale také zero-day malare, mobilní kryptominery, SMS útoky a Bluetooth zranitelnosti. Check Point proto nabízí jako součást bezpečnostní architektury Check Point Infinity kompletní řešení pro podnikové zákazníky. Infinity jednoduše sdílí informace mezi síťovými zařízeními, PC koncovými body, cloudem a mobilními zařízeními.

SandBlast Mobile 3.0 je již k dispozici, více informací naleznete zde.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Check Point.


Jiří Bednář, 14. září 2018