Informace

Vytisknout článek

Veritas SaaS Backup: zálohujte snadno a efektivně Office 365, G-Suite nebo Salesforce


Veritas SaaS Backup je cloud-to-cloud zálohovací řešení se zabezpečenou a automatizovanou ochranou dat SaaS úloh.

Řada organizací si neuvědomuje, že poskytovatelé cloudu sice umožňují provozovat jejich infrastrukturu v cloudu, ale nezodpovídají už za lidské chyby, vymazání dat, malware, ransomware a další rizika. SaaS aplikace a data musí být zálohovány, ale to je úkolem organizací využívajících cloudové služby. Uživatelé potřebují stejnou úroveň ochrany SaaS dat v cloudu, jakou mají při práci s místní infrastrukturou.

V souvislosti s potřebou efektivního zálohování uvedl Veritas řešení SaaS Backup: komplexní a snadno používatelnou cloudovou službu navrženou zejména pro ochranu dat ve společnostech, které ve stále vyšší míře využívají portfolio SaaS.Veritas SaaS Backup je řešení pro jednotnou ochranu dat, které sjednocuje možnosti zálohování, vyhledávání a obnovy v rámci jediného uživatelského rozhraní. Toto řešení chakterizuje:
  • Jednotná ochrana dat napříč více SaaS aplikacemi. K dispozici je centrální správa z jedné konzoly s kompletní ochranou dat pro Office 365, G-Suite nebo Salesforce. Zálohy jsou plánovány automaticky – možných je až 6 záloh denně.
  • Jednoduché, bezproblémové řešení, které šetří čas i náklady. Snadný proces nastavení ve třech krocích umožňuje zprovoznění v řádu minut. Jednoduchá a intuitivní konzola umožňuje prohlížení záloh a obnovení dat jedním kliknutím. Ke službám lze přistupovat kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Zákazníci ušetří náklady – nepotřebují nakupovat hardware, instalovat a nasazovat software, mít k dispozici vyhrazené fyzické prostory. Nepotřebují ani vyhrazené IT specialisty, nemusí se starat o údržbu ani o upgrady.
  • Ověření možností škálování v budoucnu. Ověření vhodné strategie ochrany dat do budoucna pro organizace všech velikostí – zákazníci mohou přidávat nebo odebírat uživatele pro zálohování nebo snadno vybírat jednotlivce či skupiny pro správu. K dispozici je neomezený úložný prostor. Lze tak udržovat data aktivních a neaktivních uživatelů bez nutnosti platit za licence bývalých zaměstnanců.
  • Rychlé nalezení a obnova dat na jakékoli úrovni s vylepšením RPO (body obnovy) a RTO (čas obnovy). Lze obnovit veškerá data najednou nebo jen data z individuálního mailboxu, složky nebo souboru. Uživatelé mohou identifikovat a okamžitě obnovit daný soubor do přesné podoby v určitém času. Ještě před obnovením se mohou podívat na náhled souboru, takže nemusí hádat, která záloha je ta správná. Podle svých potřeb a požadavků mohou využít několik možností obnovy: sdílené odkazy na soubor, přímý download nebo náhradu přímo na místě.
  • 99,9% uptime díky bezpečné a spolehlivé službě. Veritas SaaS Backup využívá datovou redundanci 4 kopií v rámci stejného regionu. Data jsou šifrovaná za běhu prostřednictvím TLS 1.2 a v klidu 256bitovým AES.
Další podrobnosti včetně 14denní možnosti vyzkoušení a cenových programů pro Office 365, G-Suite nebo Salesforce naleznete na produktové stránce řešení Veritas SaaS Backup.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Veritas


Podívejte se na video "Set Up in Minutes" a zjistěte, jak snadné je ve třech krocích zabezpečit data uživatelů Office 365 díky řešení Veritas SaaS Backup!


Jiří Bednář, 18. října 2018