Informace

Vytisknout článek

Veritas oznámil akvizici APTARE


APTARE je vedoucí společnost v oblasti analytických řešení pro lokální i cloudová prostředí, zaměřuje se na identifikaci nechráněných dat, přetížených úložných zdrojů a dalších rizik.

Tato akvizice je součástí vyváženého přístupu k rozšiřování portfolia nabízeného společností Veritas – společně s pokračováním vlastních inovací a vývoje nových řešení se Veritas zaměří také na příležitosti k rozšíření své nabídky o další technologie, které budou napomáhat realizaci vize společnosti.

Přidání analytické platformy APTARE do produktového portfolia Veritasu přinese zákazníkům nové možnosti analytik, komplexních náhledů a reportů u řešení pro ochranu dat včetně NetBackup, Backup Exec a InfoScale. Zákazníci získají pohledy na historii a trendy, panely pro sledování v reálném čase, forecasting a prediktivní analýzy svých podnikových prostředí pro ochranu dat.Dalšími budoucími kroky bude integrace technologií APTARE a konsolidace reportovacích platforem (OpsCenter, OpCenterAnalytics a APTARE) – spojení současné funkcionality a možností OpsCenter s APTARE poskytne zákazníkům ještě daleko lepší a komplexnější analytické a reportovací řešení.

Více informací k tomuto tématu (v angličtině):

Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Veritas


Jiří Bednář, 27. března 2019