Informace

Vytisknout článek

Trend Micro Apex One mění způsob ochrany koncových bodů


Společnost Trend Micro uvedla řešení Apex One, které přináší široké možnosti v jediném agentu nasazeném v modelu SaaS nebo on-premise. Apex One vylepšuje automatickou detekci a odezvu a nabízí užitečné analytické nástroje, které pomáhají zvýšit bezpečnost infrastruktury zákazníků. Zároveň poskytuje prodejním partnerům nové obchodní příležitosti.

Pokročilé all-in-one řešení pro zabezpečení koncových bodů automatizuje detekci hrozeb a následnou odezvu

Vytížené bezpečnostní IT týmy jsou zavalené velkým množstvím produktů potřebných pro úplnou ochranu koncových bodů. V kombinaci s rostoucím počtem alertů a množstvím záznamů, které vznikají v informačních silech, je velmi náročné pružně reagovat na nejnovější pokročilé hrozby.

Trend Micro Apex One nabízí tři klíčové výhody:
  • Automatizovanou detekci a odezvu. Apex One je postaven na bezpečnostních technikách XGen což je cross-generační kombinace funkcionalit a technik sloužící k odhalení hrozeb, která inteligentním způsobem aplikuje správnou technologii ve správný čas. Produkt v sobě zahrnuje vždy aktuální virtual patching chránící koncové body před zranitelnostmi díky informacím z iniciativy Trend Micro Zero Day Initiative a moderní technologie pro detekování a blokování pokročilých útoků, včetně těch bezsouborových.
  • Užitečné, přehledné uživatelské rozhraní s mozností rychlé akce. Produkt Apex One významně rozšířil možnosti detekce v koncových bodech a schopnosti příslušné odezvy (EDR). Produkt navíc umožňuje propojení se službou detekce a odezvy (MDR) společnosti Trend Micro, což interním týmům usnadňuje zachycení hrozeb, monitoring upozornění a následnou akci pro ochranu před hrozbami.
  • Vše v jednom. Řešení Apex One nabízí špičkové technologie ochrany v jediném produktu, zatímco ostatní výrobci potřebují stále dva nebo více produktů. Apex One poskytuje výkonné EDR s nástroji pro automatizovanou detekci a odezvu, čímž zjednodušuje nasazení a eliminuje informační sila.
Všechny tyto klíčové vlastnosti produktu Trend Micro Apex One nabízí prodejním partnerům možnosti růstu, zejména pokud hledají produkt s vysokou přidanou hodnotou, který splňuje bezpečnostní požadavky nejen velkých společností.

Produkt je nasazený jako jedno řešení, poskytuje účinnou ochranu a splňuje požadavky bezpečnostních standardů firem. Apex One rozšiřuje již existující produkty Trend Micro OfficeScan. Současní zákazníci OfficeScan získají Apex One v rámci pravidelného updatu bez dodatečných nákladů. Další funkcionality, jako EDR monitoring, budou vyžadovat nové licencování v závislosti na nárocích a potřebách zákazníků.

Více podrobností k Apex One naleznete na této stránce.


Jiří Bednář, 19. listopadu 2018